ДАЛИ ВАШАТА КОМПАНИЈА Е ПОДГОТВЕНА ЗА РАБОТА ОД ДОМА? Дознај повеќе Slide Work from home Дознај повеќе ... Дознајте повеќе за тоа како да овозможите продуктивна работа од дома Slide Microsoft 365 Дознај повеќе ... Комплетно решение за вашата канцеларија - најкористените Office апликации надополнети со cloud услуги во 1 претплата Напредни сервери. Напреден бизнис. 14-та генерација Dell EMC PowerEgde Dell Optipex Дознај повеќе ... Врвни десктоп решенија од висока бизнис класа Slide Dell Vostro 5000 Дознај повеќе ... Ултра тенки лаптопи од бизнис класа по одлични цени. НОВО 10-та генерација на Intel процесори Slide Dell Vostro 3000 Дознај повеќе ... Одличен баланс на цена со перформанси, почнувајќи од 22.500 ден + ддв Slide од комплексни ИКТ системи до клиентска опрема Dell Technologies Partner Platinum

МАКПЕТРОЛ Центар Dell - авторизиран партнер на TeamViewer за Македонија

Најдоброто remote support решение сега е достапно и кај нас!

Големопродажба

Dell EMC опрема и опрема од други производители на правни лица и големи клиенти

Продажен салон

Специјализиран продажен салон - МАКПЕТРОЛ Dell ТЦ.Беверли Хилс 1 кат

ИКТ Проекти

Имплементација на комплексни ИКТ решенија за бизнис корисници

Сервис и поддршка

Сертифициран тим за сервис и поддршка на ИКТ решенија

Dell EMC ENTERPRISE ОПРЕМА

Dell EMC ENTERPRISE ОПРЕМА

Добијте го она што Вам најмногу ви одговара по најдобра цена. Вашите барања за понуда доставете ни ги на dell@makpetrol.com.mk

Кога станува збор за бизнис лаптопи со одличен дизајн и перформанси надополнети со пристапна цена Dell се издвојува со...
Како најдобар избор кога се бара врвен лаптоп се наметнува Dell XPS серијата која огромен број на светски познати...
Последната генерација на Dell Latitude е достапна за нарачка во Макпетрол Центар Dell. Под мотото Most intelligent business PCs for...
Неверојатна прецизност на боите и иновативната технологија се само дел од причините што Dell е број #1 производител на...
Монитори | Софтвер | Дополнителна опрема Монитори DELL 21.5” P2219H Professional LED Monitor Resolution: 1920 x 1080 at 60...
Овозможувањето на работа од дома е еден од начините да им помогнете на вработените и клиентите да бидат безбедни....