Dell Inspiron со лиценциран Windows за 14.950 ден

Повелете во продажниот салон во Капиштец и погледнете ја комплетната понуда на Dell опрема и аксесоар. Dell Inspiron 14 3000 Се што вие е неопходно во 1 пренослив уред: Inspiron 3000 серијата е опремена со последните Intel процесори. 14-инчните модели се со дебелина од само 22мм и тежина од 1,77 kg па истите се лесно […]

Нов модел: DELL Vostro 3558 со Windows

DELL Vostro е серија на лаптопи пред се наменета за бизнис корисници со лимитиран буџет. Истата нуди одлични перформанси и квалитетна изработка по прифатливи цени. Моделот DELL Vostro 3558 е веќе достапен во продажниот салон на Макпетрол Центар Dell Vostro 3558 е опремен со последната генерација на Intel ultra-low voltage процесори. Поседува 15.6 anti-glare HD екран и NVIDIA GeForce […]

Каталог на Dell опрема лето 2015

Најновиот каталог на Dell опрема е достапен. За сите информации во врска со достапноста на прикажаните производи, цените и рокот на испорака контактирајте не на dell@makpetrol.com.mk